03.10.2022 w naszej szkole odbył się szkolny etap XI Edycji Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym Człowieka.

W olimpiadzie wzięło udział 25 uczniów. W tej edycji młodzież zmierzyła się z trudnymi zagadnieniami związanymi z zdrowiem psychicznym dzieci i młodzieży w czasie pandemii –specyfiką uzależnień behawioralnych, ze szczególnym uwzględnieniem negatywnych skutków stałego przebywania w cyfrowej przestrzeni.
Największą liczbę punktów otrzymali uczniowie z klas 4 –tych technikum. Są to:
Zuzanna Dziki -uczennica klasy 4aT
Klemens Łysień –uczeń klasy 4bTp

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesu w etapie powiatowym, który odbędzie się 26 października o godzinie 10 w budynku Starostwa Powiatowego w Żywcu.

A Was, drodzy uczniowie, zapraszamy za rok do udziału w XII EDYCJI OLIMPIADY WIEDZY O ZDROWIU PSYCHICZNYM CZŁOWIEKA.

Organizatorzy olimpiady szkolnej:
mgr Anna Pochopień