Pedagog dla uczniów

W dniach od 12 do16 września  została zorganizowana w naszej szkole  dla młodzieży i rodziców akcja informacyjno – edukacyjna  - „Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych"

W dniu 11.06.2021r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z ratownikami ratownictwa wodnego WOPR

Poradnia online "Zawsze jest jakieś wyjście" oraz program profilaktyki "Loguj się z głową".

W dniu 1 października 2020r odbyła się w naszej szkole już  IX EDYCJA REGIONALNEJ OLIMPIADY WIEDZY O ZDROWIU PSYCHICZNYM CZŁOWIEKA.

W ramach realizacji szkolnego programu wychowawczo - profilaktycznego zostały przeprowadzone