Daniel Trojok z klasy 1dT kolejny raz ma powód do dumy.
5 maja 2018r. w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem odbył się Ogólnopolski Turniej Bokserski „o Ciupagę Góralską”, której organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żywcu. W bokserskich zmaganiach znakomicie wypadł nasz uczeń - Daniel, który wychodząc do ringu pokazał prawdziwie góralski charakter i jednogłośnie wygrał pojedynek.
Jednak w sporcie nie zawsze się wygrywa... W marcu 2018r., mimo znakomitej kondycji Danielowi nie udało się pokonać przeciwnika, z którym stoczył walkę w ramach Memoriału im. Ryszarda Jarnota w Libiążu. Tym razem przegrana wzmocniła Daniela i pomogła lepiej przygotować się do spektakularnego występu w walce o ciupagę góralską.
 
Danielu, serdecznie Ci gratulujemy i trzymamy mocno kciuki, życząc dalszych skucesów sportowych (i nie tylko).
 

Więcej szczegółów TUTAJ