Aktualności

Stowarzyszenie Żywiec miasto zmySŁÓW, Żywiecka Biblioteka Samorządowa oraz Miejskie Centrum Kultury w Żywcu organizują warsztaty i koncert Bartka Pawlusa.

Nowy rok szkolny i nowa korespondencja naszych uczniów w języku angielskim!

Wystartował nabór do Rady Dzieci i Młodzieży – zgłoś się do 11 września

PROSZĘ PRZYNIEŚĆ WŁASNY DŁUGOPIS DO PODPISU ODBIORU!

Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu -  wtorek, 1.09.2020 r. 

Przekazujemy maturzystom ogólnopolski wykaz terminów rekrutacji 2020/21 na wszystkich uczelniach w Polsce. 

Dyrektor Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu publikuje listy osób przyjętych do klas pierwszych Technikum i Branżowej Szkoły I stopnia na rok szkolny 2020/21

Dyrektor Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu publikuje listy kandydatów zakwalifikowanych do klas pierwszych Technikum i Branżowej Szkoły I stopnia na rok szkolny 2020/21

Kandydaci  do  klas pierwszych technikum (wszystkie zawody) oraz  branżowej szkoły I stopnia – zawód stolarz i fryzjer  (praktyka w warsztatach szkolnych) proszeni są o odbiór skierowań do medycyny pracy od dnia 12 sierpnia 2020r. (sekretariat uczniowski – pokój 102)

Harmonogram egzaminów poprawkowych w sierpniu 2020r.

"Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi..."

Uprzejmie informujemy, że świadectwa będą wydawane w dniach 26.06 oraz 29.06-03.07.2020r., wg. harmonogramu zamieszczonego poniżej.

Szanowni Nauczyciele, drodzy Rodzice, kochani Uczniowie.

Zakończenie roku szkolnego to jedna z najbardziej oczekiwanych chwil.