Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły kolejny raz wzięli udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „Forget-me-not” pod patronatem czasopisma „Języki Obce w Szkole” .

W edycji jesienno-zimowej wzięło udział 20 osób z różnych klas (od I – V ). Przypomnijmy, że konkurs jest przede wszystkim sprawdzeniem siebie i swoich umiejętności językowych, do których uczestnicy przygotowują się na podstawie materiałów dla nich przygotowanych: opowiadanie, sentencje i współczesne piosenki. Każdy z uczestników otrzymał dyplom określający odpowiednio stopień zaangażowania (od dyplomu uczestnika, poprzez dyplom uznania i dyplom z wyróżnieniem - po dyplom laureata). Wśród naszej grupy, aż 7 osób uzyskało dyplomy z wyróżnieniem, co oznacza, że byli o krok od uzyskania tytułu Laureata. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że młodzi ludzie chcą w ciekawy i przyjemny sposób rozwijać swoje umiejętności językowe i chętnie podejmują wyzwania, aby spróbować swoich sił. Wszystkim Uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia i dalszego rozwijania swoich skrzydeł w umiejętnościach językowych. Teraz czas na przygotowania do kolejnej edycji – tym razem wiosennej.

Konkurs Forget Me Not