I miejsce dla żywieckiej Budowlanki w kategorii ,,Stylista  - kreator ulicy’’
24 marca odbyła się III Edycja Konkursu Młodych Talentów ,,YOUNG STYLIST’’ pod patronatem Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Rudzie Ślaskiej. W konkursie rywalizowali młodzi adepci sztuki fryzjerskiej z całego Śląska. Trzecia edycja konkursu odbyła się we współpracy z firmami NAH i Kreator Academy.
W skład jury weszli  przedstawiciele świata fryzjerstwa min:  Lucjan Szajbel - Trener Kadry Narodowej Barber federacji C.M.C.
Ocenie  zostały poddane: estetyka wykonania fryzury, zastosowane techniki, stylistyczna zgodność uczesania ze strojem i makijażem, pomysłowość oraz ogólny wyraz artystyczny. 
Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w dwóch konkurencjach.  W jednej z nich  ,,Stylista  - kreator ulicy’’ pierwsze miejsce zdobyła uczennica klasy 3 k Justyna Paluch. Gratulujemy!!!