Ogłaszamy nabór na praktyki zawodowe w Irlandii i w Niemczech, zaplanowane na maj 2018r.

 Wszystkich uczniów klas trzecich technikum, tj. IIIbT, IIIcT, IIIdT i IIIk serdecznie zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych:

- Ankiety Uczestnika, wg. załączonego wzoru;

- Oświadczenie o dochodach, wg. załączonego wzoru.

Dokumenty należy złożyć w sekretariacie szkoły w terminie od poniedziałku 15 stycznia do czwartku 18 stycznia 2018r. do godziny 12:00. Informujemy, że kolejność składania wniosków będzie miała wpływ na zakwalifikowanie się do udziału w projekcie w przypadku uzyskania przez kandydatów równej liczby punktów.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem rekrutacji.

Wszelkich wyjaśnień udziela wicedyrektor szkoły – p. Beata Szemraj (konktakt 33 861–21–75 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Zapraszamy!!!