W dniu 17.11.2016r. odbyła się w naszej szkole  pedagogizacja rodziców uczniów klas pierwszych.

Od wielu lat szkoła organizuje spotkania dla rodziców poświęcone tematyce wychowania i profilaktyki, prowadzone przez specjalistów współpracujących ze szkołą.

Tegoroczne spotkanie z rodzicami dotyczyło problemu uzależnień od środków psychoaktywnych, ze szczególnym uwzględnieniem  współczesnych  uzależnień behawioralnych, które coraz częściej dotykają młodych ludzi.

Uzależnieniom behawioralnym poświęcona była również tegoroczna Olimpiada „Wiedzy o zdrowiu psychicznym człowieka”.  Rodzicom tematykę tych uzależnień prezentował tym razem ks. Kamil Kaczor, współpracujący z Katolickim Ośrodkiem Leczenia Uzależnień Wśród Dzieci i Młodzieży – „NADZIEJA” z Bielska – Białej.