W dniu 23 listopada 2016r. uczniowie klasy 3n - niebawem murarze-tynkarze - odwiedzili budowę Przedszkola Integracyjnego

w Żywcu przy ulicy Tetmajera. Wizytacja odbyła się w ramach lekcji z przedmiotu technologia z budownictwem ogólnym i była poświęcona utrwaleniu wiadomości z zakresu materiałów do wykonywania ścian murowanych i technologii wykonywania stropów gęstożebrowych. Uczniowie mieli okazję zobaczyć między innymi wszystkie etapy wykonania stropu gęstożebrowego Porotherm oraz przyjrzeć się murowaniu na tzw. "cienkie" spoiny.

Dzień później, 24 listopada 2016r. uczniowie klasy 2n, kształcący się w zawodzie murarz-tynkarz i rozpoczynajacy właśnie turnus teoretycznego dokształcania zawodowego wraz z kierownikiem kursu - panią Beatą Szemraj odwiedzili tę samą budowę. Uczniowie, oprócz zastosowanych na budowie rozwiązań technologicznych poznali także planowane przeznaczenie poszczególnych części wznoszonego obiektu oraz dowiedzieli sie, że planowany termin zakończenia robót budowlanych i oddanie budynku do użytkowania przewidziany jest na najbliższe wakacje.

Składamy serdeczne podziękowania panu Tomaszowi Kupczakowi, panu Marcinowi Kolonko oraz firmie WODPOL za umożliwienie młodzieży odwiedzenia budowy.