W ostatnim czasie firma Kisan przeprowadziła innowacyjne szkolenie dla uczniów klasy 3dT, którzy kształcą się w zawodzie technik urządzeń sanitarnych.

Przedstawiciel firmy Kisan - pan Marcin Ratajczak zaprezentował uczniom szeroki asortyment produktów firmy, szczególnie nowoczesne rury i kształtki oraz innowacyjne techniki łączenia materiałów. Uczniowie poznali także ręczne i mechaniczne metody połączeń zaciskowych, po omówieniu których każdy mógł samodzielnie wykonać połączenia zaciskarką mechaniczną.

KISAN to wiodąca marka na rynku wodnych instalacji wewnętrznych. Jest polskim producentem kompletnych systemów instalacji wodociągowych i grzewczych stosujących technologię rur wielowarstwowych. Dzięki takim niecodziennym i praktycznym zajęciom uczniowie mieli możliwość pogłębienia wiedzy zawodowej zdobywanej na lekcjach teorii, zapoznania się z nowościami występującymi na rynku branży sanitarnej oraz pozyskania materiałów szkoleniowych, które z pewnością niebawem wykorzystają na lekcjach z przedmiotów zawodowych.

Na zakończenie szkolenia każdy uczestnik otrzymał imienny certyfikat oraz pakiet materiałów firmowych m.in. katalogi produktów, materiały piśmiennicze, notesy oraz koszulki firmowe.