Grupa nieformalna "Aktywne Zabłocie" złożyła na ręce dyrektora Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych  oficjalne podziękowanie

za pomoc i zaangażowanie przy realizacji projektu "Zabłockie szlaki - do Browaru i nie tylko".

Wiosną tego roku uczniowie klasy II i III technikum architektury krajobrazu w ramch zajęć praktycznych wykonali społecznie prace porządkowe i pielęgnacyjne na wałach rzeki Koszarawa w Żywcu Zabłociu.

Ponadto Bartłomiej Pasierbek - uczeń klasy II bT, który kształci się w Budowlance w zawodzie technik cyfrowych procesów graficznych przygotował oprawę graficzną dla całego przedsięwziecia, między innymi ulotki, plakaty oraz tablice do oznakowania tworzonych szlaków.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w realizację tego przedsięwzięcia oraz nauczycielom sprawującym nad nimi opiekę.

Więcej szczegółów na WG Media.