9. stycznia 2018r. do naszej szkoły przybył p. Grzegorz Czekaj, specjalista do spraw szkoleń i prezentacji firmy Blue Dolphin Tapes.

Szkolenie odbyło się w pracowni budowlanej, uczestniczyli w nim wzięli uczniowie klasy 2 aT w ramach zajęć praktycznych. Tematem szkolenia było zastosowanie różnorodnych taśm w pracach wykończeniowych oraz bogata oferta narzędzi produkowanych w Kielcach. Uczniowie mogli zapoznać się z asortymentem pędzli, wałków malarskich, poziomnic, łat, szczotek czy folii. Po części teoretycznej uczniowie mogli w praktyce sprawdzić zastosowanie "niebieskich taśm malarskich". Szkolenie przebiegało w miłej atmosferze i na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów. Po raz kolejny uczniowie mogli zapoznać się z nowoczesnymi materiałami budowlanymi, spełniającymi wysokie wymagania norm europejskich.
Jesteśmy przekonani, że szkolenie pozwoliło zdobyć umiejętności doboru taśm malarskich oraz właściwego ich stosowaania przy robotach prowadzonych wewnątrz i na zewnątrz - zarówno na powierzchniach gładkich jak i szorstkich.

Serdecznie dziękujemy.