W dniu 14 czerwca  2018 r. po raz kolejny w Sali Koncertowej Państwowej i Samorządowej Szkoły Muzycznej

im. Witolda Rowickiego w Żywcu, odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom olimpiad, konkursów i turniejów w roku szkolnym 2017/2018.

Wśród nagrodzonych uczniów naszej szkoły znaleźli się:

Katarzyna Rubys - III miejsce w V Międzynarodowym Konkursie Fryzjerskim - kategoria makijaż.

Klaudia Szatanik -  III miejsce w V Międzynarodowym Konkursie Fryzjerskim - kategoria fryzura ślubna.

Barbara Zawiła - III miejsce w V Międzynarodowym Konkursie Fryzjerskim - kategoria fryzura ślubna.

Ewa Ziętek - III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Fryzjerskim - kategoria fryzura wieczorowa.

Sylwester Błachut - Laureat XXI Międzynarodowego Konkursu Ekumenicznego Wiedzy Biblijnej „ JONASZ”.

Agata Kubica – Finalistka XXI Międzynarodowego Konkursu Ekumenicznego Wiedzy Biblijnej „ JONASZ”.

Drużyna ZSB-D piłki nożnej – II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w Krasno nad Kysucou (Słowacja).

Cała uroczystość wzbogacona została artystycznymi występami zespołów i solistów szkół żywieckich.

Gala wręczenia nagród przygotowana została przez Wydział Oświaty i Wychowania Starostwa Powiatowego w Żywcu i prowadzona była przez Dyrektora Andrzeja Widzyka.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym !!!