Wielokrotnie nagradzany i utytułowany zawodnik - Daniel Trojok, nasz uczeń technikum inżynierii sanitarnej z klasy 2dT ma kolejne powody do zadowolenia.
 
Ostatnie miesiące były dla niego niezwykle intensywne. Oto, jak Daniel je wspomina:
 
"Zawody w Rybniku odbywały się pod koniec czerwca 2018r. Boksowałem w kategorii do 60kg. Były to zawody międzynarodowe, w których uczestniczyli zawodnicy z trzech krajów, tj. z Czech, Słowacji i Białorusi.
Zawody w Sycylii odbywały się w wakacje. Jako zawodnik Kadry Śląska jechałem reprezentować nasz kraj. Był to jeden z ważniejszych turniejów w mojej karierze. W trakcie turnieju jedną walkę wygrałem, drugą, niestety przegrałem. 
Zawody w Częstochowie odbywały się 15 i 16 września 2018r. To także był turniej międzynarodowy. Uczestniczyli w nim zawodnicy z Białorusi, Ukrainy, Irlandii i Czech. Poziom tego turnieju był bardzo wysoki, ale udało mi się wywalczyć 3 miejsce w kategorii do 56kg."
 
Z wielką radośnią i nieskrywaną dumą gratulujemy Danielowi oraz życzymy dalszych sukcesów. Nie tylko sportowych.