5 kwietnia bieżącego roku rozstrzygnięto VII edycję wojewódzkiego konkursu pod tytułem „Młody Mistrz Budownictwa”.

MMB wejście

Jest to coroczny konkurs organizowany przez Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Częstochowie, przy współpracy z Wydziałem Budownictwa Politechniki Częstochowskiej. Uczestnikami są uczniowie kształcący się w zawodzie technik budownictwa.
W tym roku wzięło udział 15 szkół z różnych województw. Nasza szkoła reprezentowana była przez Maję Labus z klasy 4at, Mikołaja Pamułę oraz Mateusz Mrowca z klasy 3at.
Turniej składał się z 2 części: praktycznej (dwuosobowy zespół wykonywał prace budowlane) i projektowej (jedna osoba rozwiązywała test składający się z 50 pytań), łączny wynik decydował o miejscu.

W tym roku ZSB-D uzyskał Wyróżnienie Stowarzyszenia Dyrektorów CKU i CKP za najlepszą pracę praktyczną. Opiekunami przygotowującymi uczniów do konkursu byli Marta Truś, Dariusz Steczek i Dominik Górny. Składamy ogromne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.