W dniu 1 października 2022 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXIV Zlocie Ekologicznym „Czyste Góry” z zakończeniem w schronisku w Rajczy Nickulinie.

Mimo niesprzyjającej pogody wycieczka należała do udanych. Po przejściu szlaku z Rajczy na Halę Boraczą, a później do schroniska w Rajczy Nickulinie nasi uczniowie wzięli udział w konkursach organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Żywcu.

Nasza przedstawicielka na konkurs krajoznawczy - Karolina Pochopień z klasy 2aT technikum geodezjnego - zajęła II miejsce w kategorii szkół średnich.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe nagrody i możliwość spróbowania prawdziwej wojskowej grochówki serwowanej przez Żywiecką Grupę Rekonstrukcyjną.

Gratulujemy Karolinie i zapraszamy wszystkich chętnych na następną, wiosenną edycję zlotu „Czyste Góry”.

Opiekun wycieczki : Paweł Knapek