27.10.2023 r. w siedzibie Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach odbyło się uroczyste wręczenie symbolicznych czeków na utworzenie Branżowych Centrów Umiejętności.

Z rąk Wicewojewody Śląskiego Pana Roberta Magdziarza i Wicekuratora Oświaty Pana Jacka Szczotki promesę odebrali Pan Andrzej Widzyk - Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Starostwa Powiatowego w Żywcu, Pani Beata Szemraj - dyrektor Zespołu Szkół Budowlano - Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu oraz Pani Monika Pasko - koordynator projek      Tego dnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Żywcu oraz w murach warsztatów szkolnych ZSB-D odbyły się spotkania otwierające realizację projektu pn. „Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności przy Zespole Szkół Budowlano – Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu w dziedzinie instalacji sanitarnych, grzewczych i gazowych”.

bcu logotyp