GRATULACJE dla SZYMONA JASZCZUROWSKIEGO - ucznia klasy IV Technikum Fotografii i Multimediów

Szymon jest laureatem konkursu fotografii sportowej pt. „MISTRZOWIE” organizowanego przez Polski Komitet Olimpijski.

W kategorii III (specjalnej, uczniowie szkół ponadpodstawowych o profilu artystycznym, szkoły plastyczne, klasy fotograficzne) - przyznano tylko dwie nagrody, między innymi dla Szymona.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu fotografii sportowej, na której uchwycone zostały ruch, płynąca z niego radość, wysiłek fizyczny, pokonywanie słabości, momenty sportowej radości, emocje sportowego kibicowania lub ogólnie rozumiane piękno sportu.

Patrząc na fotografię Szymona Jaszczurowskiego, nie dziwi, że pokonał ponad 300 konkurentów, bo tyle zdjęć zostało nadesłanych na Konkurs.

Gratulujemy  oka, refleksu oraz wiarygodnego przekazu, jaki został zawarty w nagrodzonej fotografii. Dla nas jesteś MISTRZEM fotografii!

środek