Nadszedł ten szczególny czas. Jak co roku, o tej porze, wszyscy razem świętujemy, składając sobie życzenia bożonarodzeniowe oraz noworoczne.

Z tej okazji 22 grudnia w naszej szkole odbyły się klasowe spotkania świąteczne oraz uroczysta akademia, w której wzięli udział zaproszeni goście, w tym ks. prałat Stanisław Kozieł. Obecna była Dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi, emerytowani nauczyciele oraz młodzież.

Akademia, której organizatorem była Pani Anna Tomaszek, a wykonawcami uczniowie naszej szkoły, była magicznym, radosnym i refleksyjnym występem, dzięki którym poczuliśmy atmosferę  Świąt Bożego Narodzenia.  Uczniowie zaprezentowali utwory muzyczne o tematyce świątecznej a  przygotowana scenografia przeniosła nas do szopki betlejemskiej ,sprzed dwóch tysięcy lat.  Góralska muzyka porwała nas wszystkich do wspólnego, radosnego  kolędowania.  Na koniec uroczystości Pani Dyrektor przekazała życzenia świąteczne wszystkim uczestnikom oraz ich rodzinom, bliskim i przyjaciołom. Zakończyła słowami:-"Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. Sprawmy, aby to był szczególny czas i żeby każdy czuł się potrzebny i zaopiekowany”. 

jaselka2022 wejsciez