4.09.2023 poniedziałek - organizacja i harmonogram sal

8.00 – Możliwość wzięcia udziału we Mszy Św. w kościele Św. Floriana w Żywcu - Zabłociu

KLASY PIERWSZE technikum i branżowej szkoły

9.00 –  sala gimnastyczna – spotkanie organizacyjne z Dyrekcją, przydział do oddziałów, przedstawienie wychowawców;

9.30 –   uczniowie klas pierwszych z wychowawcami udają się do wyznaczonych sal na spotkania (wg. harmonogramu poniżej):

pierwsze klasy rozpoczęcie

------------------------------------------------------------------------------------------------------

KLASY STARSZE  2-5 technikum oraz 2-3 branżowej szkoły I stopnia

9.00 - uczniowie udają się bezpośrednio do wyznaczonych sal na spotkania z wychowawcami (wg harmonogramu poniżej)

UWAGA!
Klasy technikum, które rozpoczynają 4.09.2023 r. praktyki zawodowe (3at, 3ct, 3ft,)
przychodzą na godz. 9.00 do szkoły na spotkanie z wychowawcami, do zakładów pracy  udają się po spotkaniu organizacyjnym w szkole.

2 5 klasy rozpoczęcie