26 kwietnia br. pożegnaliśmy uroczystym apelem tegorocznych Absolwentów. 

zak glowne 1

Mury naszej szkoły opuszczają klasy: 5aTp, 5bTp, 5cTp, 5dTp i 5kp i po raz pierwszy, klasa maturalna Branżowej Szkoły II Stopnia .

Wydarzenie uświetniła, przygotowana przez uczniów klas przedmaturalnych, część artystyczna. Następnie Dyrektor Szkoły, Pani Beata Szemraj wręczyła nagrody i wyróżnienia uczniom wykazującym się szczególnymi osiągnięciami w nauce. Wyróżnionych zostało także liczne grono uczniów za zangażowanie się w działania Samorządu Uczniowskiego. Za szczególną pracę na rzecz szkoły, z ramienia Samorządu, został wybrany Michał Ślemieński, który otrzymał tytuł Absolwenta Roku. 

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych Absolwentów. Może po latach wspomną tych, którzy tu zostali: troskliwych nauczycieli i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki. Przecież to tutaj zrodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia. To, co do niedawna było obce i nieznane – stawało się zrozumiałe, przyjazne i bliskie. 

Życzę Wam, aby zrealizowały się wszystkie plany dotyczące Waszej przyszłości. Zabierzcie ze sobą słowa Dana Browna, który zapewnia, że: wszystko w życiu jest możliwe, a niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu” – zakończyła swoje wystąpienie Pani dyrektor.