W październiku 2017r. Zespół Szkół Budowlano - Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu będzie obchodzić jubileusz 130-lecia.

Gorąco zachęcamy wszystkich pracowników i absolwentów naszej szkoły do przesyłania pamiątkowych fotografii i zapisków związanych z pracą i pobytem w murach Budowlanki.

Jednocześnie zwracamy się z apelem i prośbą o wsparcie finansowe, które pozwoli nam na organizację tego wspaniałego wydarzenia.

Fotografie, wspomnienia i wszelkie inne pamiątki prosimy przesyłać na adres szkoły:

Zespół Szkół Budowlano - Drzewnych im. Armii Krajowej

34-300 Żywiec, ul. Szkolna 2

Wsparcie finansowe prosimy przekazywać na rachunek Rady Rodziców z dopiskiem "130-lecie ZSBD"

Nr konta bankowego Rady Rodziców 64 8137 0009 0024 8255 2000 0010

Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc.

Dyrektor Zespołu Szkół Budowlano - Drzewnych im. Armii Krajowej

Ewa Kaplyta