W dniu 28 października 2022r w naszej szkole odbyło się szkolenie z zakresu narzędzi i sprzętu do montażu nowoczesnych instalacji sanitarnych przeprowadzone przez przedstawiciela tej firmy Pana Łukasza Kłosek.

W szkoleniu uczestniczyli uczniowie z klasy 2dt i 3dt kształcący się na kierunku technik inżynierii sanitarnej.
Celem warsztatów szkoleniowych było poszerzenie wiedzy technicznej i produktowej oraz zaprezentowanie wybranych technik połączeń, obróbki i przygotowania rur do montażu instalacji sanitarnych tj. gwintowanie (ręczne i elektryczne), zaciskanie, zgrzewanie, mrożenie, gięcie rur i cięcie.
Firma Rems to profesjonalny i wiodący producent bardzo nowoczesnych narzędzi ułatwiających pracę instalatorowi sanitarnemu.
Szkolenie poprowadzone było w przystępny sposób i w miłej atmosferze.
Po zakończeniu spotkania każdy uczeń otrzymał imienny certyfikat oraz katalogi produktowe firmy Rems.