W sobotę 24 września 2016r. po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji Pola Nadziei.

Tym samym rozpoczęli trzynastą edycję programu "Pola Nadziei 2017". Jest to międzynarodowa akcja przypominająca o osobach nieuleczalnie chorych, cierpiących w domach i hospicjach. Jej celem jest pozyskiwanie środków finansowych na potrzeby hospicjów, które opiekują się ludźmi chorymi na raka oraz propagowanie postaw otwartych na drugiego, zwłaszcza cierpiącego człowieka.

Środki finansowe zebrane przez nasze wolontariuszki przekazne zostały na wyposażenie hospicjum im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej. W akcji wzięło udział 12 uczennic, którym dziękujemy za wielkie serce i poświęcenie wolnego czasu dla dobra innych.