22 marca 2023 w naszej szkole odbył się pilotażowy certyfikowany egzamin organizowany przez akademię GROHE.

Nasi uczniowie z klasy 4dt w składzie : Sebastian Kurzyniec, Adam Janik, Hubert Dobosz, Dominik Paciorek, Dawid Kita, Kamil Piątek, Robert Berek i Piotr Dziamarski byli pierwszymi zawodnikami w Polsce i w całej Europie, którzy rozwiązywali i wykonywali profesjonalne zadania przygotowane przez trenerów  GROHE.

Egzamin dedykowany był uczniom uczącym się praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu produktów GROHE i czynnie uczestniczących w zajęciach w naszej nowoczesnej  sali szkoleniowej. Zadania obejmowały następującą tematykę : baterie jednouchwytowe, termostatyczne , bezdotykowe , podtynkowe zestawy SmartBox i stelaże podtynkowe. Uczniowie walczyli o imienny certyfikat GROHE, honorowany na całym świecie.

Egzamin przebiegał pod okiem europejskich specjalistów i mistrzów technologii  GROHE. Wśród nich znaleźli się:

Manfred Kuhn-Master of technology  - NIEMCY

-Piotr Strzałkowski Leader of Activation (Professional Channel) Education & Grohe+ EE, LIXIL, EMENA – POLSKA

Ogłoszenie wyników odbędzie się 28 kwietnia 2023 roku w Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych, w czasie uroczystości pożegnania klas maturalnych. W tym dniu odwiedzi naszą szkołę delegacja z firmy Grohe, która poda wyniki egzaminu i nagrodzi najlepszych naszych uczniów.

Trzymamy mocno kciuki  za naszych zdolnych uczniów!!!