W dniach 19-20 kwietnia w naszej Szkole odbyły się Dni Otwarte dla uczniów ostatnich klas szkół podstawowych, ich nauczycieli oraz rodziców.

Tegoroczne Dni Otwarte cieszyły się dużym zainteresowaniem, gdyż odwiedziło nas blisko 700 uczniów z powiatu żywieckiego! Nasi goście mieli okazję zwiedzić pracownie zawodowe i zapoznać się z perspektywami pracy w branżach:

budowlanej ( w zawodach: technik budownictwa, technik geodeta, technik instalacji sanitarnych, monter sieci i instalacji sanitarnych oraz monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie)

drzewno-meblarskiej (w zawodzie: stolarz),

fryzjersko-kosmetycznej (w zawodach: technik usług fryzjerskich oraz fryzjer),

włókienniczo-odzieżowej (technik przemysłu mody),

poligraficznej (technik grafiki i poligrafii cyfrowej),

audiowizualnej ( technik fotografii i multimediów),

ogrodniczej (technik architektury krajobrazu),

elektroenergetycznej ( technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej).

Odwiedzający goście uczestniczyli w pokazie mody, a także mieli okazję zatańczyć belgijkę oraz wziąć udział w konkursach i quizach o naszj Budowlance :).

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom Dni Otwartych. Życzymy powodzenia na egzaminie ósmoklasisty i mamy nadzieję na ponowne spotkanie we wrześniu!

Szczególne podziękowania kierujemy również do wszystkich zaangażowanych w pracę na Dniach Otwartych - nauczycielom oraz uczniom Budowlanki.   Niebagatelną rolę odegrali wyjątkowi przewodnicy, którzy oprowadzali przybyłych uczniów i nauczycieli po Szkole oraz udzielali wyczerpujących informacji na temat zawodów, w których można kształcić się w ZSB-D.

To dzięki Wam w tych dniach w Szkole panowała wspaniała atmosfera!