4 września 2023  uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024.

Pierwszoklasiści wraz z wychowawcami spotkali się z Panią Dyrektor Beatą Szemraj w sali gimnastycznej, natomiast ich starsi koledzy poszli na spotkania z wychowawcami w klasach. Pani Dyrektor przywitała wszystkich zebranych, a szczególne słowa skierowała do uczniów rozpoczynających naukę w Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych, którym życzyła powodzenia, wytrwałości oraz sukcesów w nowej szkole. Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do sal, gdzie zostali zapoznani z najważniejszymi informacjami ułatwiającymi start w nowy rok szkolny.

Pierwsze powakacyjne spotkania odbyły się w bardzo przyjemnej atmosferze. Uczniowie oraz nauczyciele wypoczęci, pełni wrażeń i nowych sił z energią weszli w nowy rok szkolny.

Z tej okazji życzymy:

Uczniom – sukcesów w zdobywaniu wiedzy, wiary w swoje możliwości oraz nawiązania prawdziwych przyjaźni

Nauczycielom – pozytywnej energii

Rodzicom – satysfakcjonującej współpracy ze szkołą!

Natomiast do wszystkich kierujemy słowa kard. Stefana Wyszyńskiego: „Każda rzecz wielka musi kosztować i musi być trudna. Tylko rzeczy małe i liche są łatwe” – niech staną się one dla wszystkich myślą przewodnią w nowym roku szkolnym!