Nadszedł czas, żeby każdy z nas lokalnie podzielił się swoją energią, by rozwiązać ważny problem osamotnienia dzieci!

Pomarańczowa Energia – Stop Osamotnieniu Dzieci wspiera dzieci i młodzież z problemami psychologicznymi i społecznymi. Blisko 40% dzieci i młodzieży zmaga się z osamotnieniem (lękiem, depresją, agresją). Polska jest jednym z państw z największą liczbą samobójstw wśród nieletnich.

W sobotę, 30 września br., odbyło się POMARAŃCZOWE SPOTKANIE popularyzujące problemy osamotnienia dzieci i pomocy dla nich. Przy zabawie i kawie oraz dobrym nastrojom, zbierano fundusze na szczytny cel. Pomaganie jest fajne i proste!

My też tam byliśmy - nasi niezawodni utalentowani chłopcy- Filip Pochopień z kl. 4dT i Józef Dudka z kl. 2dT - zadbali o oprawę muzyczną wydarzenia.