Firma Galmet jest jednym z najdłużej współpracujących z ZSB-D przedsiębiorstw i mocno wspiera kierunek Technik Inżynierii Sanitarnej,

dlatego 21.11.2023r. grupa instalatorów sanitarnych z klas 1dt,2dt i 4dt wraz z nauczycielem przedmiotów zawodowych panią Elżbietą Faber-Sapińską uczestniczyła w szkoleniu zawodowym z zakresu hybrydowych systemów grzewczych. Celem szkolenia było przedstawienie oferty nowoczesnych i ekologicznych urządzeń do instalacji sanitarnych.

Młodzież zwiedzała zakład produkcji pomp ciepła, zbiorników na wodę oraz przeszła przez linie produkcji kolektorów słonecznych. Na szkoleniu uczniowie poznali dokładną pracę pomp ciepła i ich pełna charakterystykę.

Szkolenie było przeprowadzone profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze.

Po zakończeniu spotkania każdy uczeń otrzymał i kolejny certyfikat i upominek od firmy.

Następne spotkania szkoleniowe za rok.