Znajomość  nowoczesnych narzędzi jest koniecznością w geodezji.

By odnaleźć się w cyfrowej rzeczywistości, trzeba śledzić  aktualne trendy i być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie nowych technologii.  Jak nadążyć za technologią i czerpać korzyści z nowych rozwiązań? Szkolić się!

Nasi uczniowie mieli tę okazję, aby zapoznać sie z nowymi rozwiązaniami w tachimetrach, odbiornikach GNSS, niwelatorach cyfrowych podczas wykładu i warsztatów pomiarowych, które przeprowadziła dla nas firma Geomatix. Firma ta  może pochwalić się ponad 25-letnim doświadczeniem w doradztwie i dopasowywaniu zaawansowanych rozwiązań geodezyjnych i pomiarowych do potrzeb naszych klientów, a także wspieraniu ich kompleksową pomocą serwisową.

Na koniec chętni mogli wziąć udział w teście sprawdzającym zdobytą na warsztatach wiedzę i wygrać drobne upominki.