W piątek, 9. grudnia 2016r. grupa młodzieży z kl. 2bT wraz z opiekunem - panią E. Gorgoń, uczestniczyła w konferencji pt. „MASA Aktywnych”

prezentującą wypracowane efekty lokalnych akcji społecznych, realizowanych przez uczestników projektu „MASA Aktywnych – Młodzieżowa Akademia Społecznych Asów” . Konferencja odbyła się w restauracji „Stary Dwór”. W części oficjalnej przedstawiono ideę projektu, filmową prezentację przeprowadzonych akcji, wystąpił przedstawiciel Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dot.  FIO 2017. Pierwszą część spotkania zakończył ciepły poczęstunek i bufet kawowy.

Po przerwie odbył się panel ekspercki dotyczący tematów społecznych i młodzieży. W roli jednego z ekspertów wystąpiła nauczycielka z naszej szkoły - pani E. Gorgoń.

Na koniec wszystkim uczestnikom projektu rozdano dyplomy. Liderzy/asy młodzieżowi nabyli nowe umiejętności, które pozwoliły im podjąć nowe inicjatywy, wspierające rozwój społeczny młodzieży.

Jesteśmy dumni, że pośród nich znaleźli się uczniowie z naszej szkoły: Ewelina Wróbel z klasy 4bT i Bartek Pasierbek z kl. 2bT.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.