22. grudnia 2017r. był niezwykłym dniem w naszej szkole. Od rana panowało wielkie poruszenie i dało się odczuć świąteczny nastrój.

Wszystkie sale lekcyjne zamieniły się w salony z wielkimi, suto zastawionymi stołami, a sala gimnastyczna w Betlejem. To właśnie sprawiło, że wszyscy mogli doświadczyć prawdziwie świątecznej atmosfery.

Tegoroczne przedstawienie było okazją do refleksji nad sensem Bożego Narodzenia i dylematami współczesnego człowieka.  Po jasełkach uczniowie wraz z wychowawcami udali się na wigilie klasowe.

Po wspólnym kolędowaniu i świątecznych życzeniach wszyscy uczniowie i nauczyciele udali się  na przerwę świąteczną, aby wrócić w nowym 2018 roku w pełni sił i z nową energią do pracy i do nauki.