W dniu 26.10.2018r. w żywieckim parku odbyły się zawody sportowe organizowane przez Starostwo Żywieckie nazwane przez organizatorów "100 km na 100-lecie".

Udział w nich wzięło 9 szkół średnich z powiatu żywieckiego. Łączna liczba startujących to około 100 uczniów.
W tym licznym gronie wielki sukces odnieśli nasi uczniowie. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Justyna Kocoń - uczennica klasy 4aT. Wśród chłopców pierwsze miejsce zajął Artur Karpeta uczeń klasy 1aT. Dzięki dobrym miejscom pozostałych reprezentantów nasza szkoła w klasyfikacji łącznej (dziewczęta i chłopcy) zajęła drugie miejsce, ulegając tylko reprezentacji ZSME z Żywca.

Szkołę reprezentowali:

Justyna Kocoń - 4aT
Eliza Bohucka - 3K
Katarzyna Juraszek - 2aT
Iwona Hyla - 2cT
Julia Lizak - 1KDominik Pszczółka - 3cT
Daniel Trojok - 2dT
Artur Karpeta - 1aT
Karol Figura - 1aT
Karol Jurasz - 1dT

Opiekun mgr Roman Sibik

Gratulujemy znakomitego występu. Zwycięzcy odebrali zasłużone puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe z rąk Wicestarosty - pana Stanisława Kucharczyka oraz Dyrektora Wydziału Oświaty i Wychowania - pana Andrzeja Widzyka.