Uczniowie naszej szkoły, którzy szczególnie interesują się tematyką zasad funkcjonowania ubezpieczeń społecznych w Polsce, zmierzyli się z testem wiedzy o ubezpieczeniach i funkcjonowaniu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w ramach szkolnego etapu Olimpiady wiedzy o ubezpieczeniach w dniu 27. listopada.

Niestety poziom przygotowania uczestników był na tyle wysoki i wyrównany, że nie udało się wyłonić finałowej trójki, która ma reprezentować szkołę w etapie wojewódzkim. Czeka nas dogrywka w dniu 12-ego grudnia 2018 roku!

Najlepszy wynik osiągnął Marek Wilman, który przechodzi do kolejnego etapu. Osoby które pod względem punktacji osiągnęły drugie miejsce w szkole i które będą walczyć w dogrywce to: Kinga Czaniecka, Gabriela Hańderek, Aleksandra Fiedor i Aneta Worek.

Jest o co walczyć! Finaliści etapu ogólnopolskiego nagradzani są laptopami, tabletami i, co najważniejsze, indeksami uczelni państwowych.