W dniach 22-23 listopada uczniowie ZSB-D uczestniczyli w IX Międzynarodowych Targach Tekstylnych "FAST TEXTIL" w Warszawie.

Podczas tego wydarzenia odbywały się liczne prezentacje, które pozwoliły na pogłębienie wiedzy na temat branży tekstylnej. Siedemnastu uczniów z klas 1gt, 2kt oraz 4ct było uczestnikami tego wyjątkowego wydarzenia w Warszawie. Dzięki temu mogli zdobyć nowe doświadczenia, pogłębić wiedzę oraz zaczerpnąć inspiracji do dalszego rozwoju, bo udział w Targach to nie tylko okazja, żeby zobaczyć trendy na nowy sezon, ale także miejsce, gdzie można dowiedzieć się o najnowszych technologiach wykorzystywanych w przemyśle tekstylnym. Bogata oferta Targów jak co roku wzbudziła ogromne zainteresowanie nie tylko uczniów ZSB-D. Uczniowie ZSB-D odwiedzili także Centrum Nauki Kopernik oraz Narodową Galerię Sztuki, w myśl hasła: ,,Sztuka - Nauka - Zabawa”. Warto było być uczestnikiem najważniejszego wydarzenia dla branży tekstylnej w Polsce. Do zobaczenia za rok!