W środę 18 października wolontariusze SKC zorganizowali w naszej szkole  ,, Słodką przerwę’’.

Okazją ku temu był przeżywany  w niedzielę 15 października  23  Dzień Papieski.  Jak zwykle w czasie takiej   ,,przerwy’’ mogliśmy popróbować kremówek papieskich oraz innych wypieków przygotowanych przez uczniów. Chcąc uczcić  Jana Pawła II,  wolontariusze przygotowali również quiz na temat  Wielkiego Polaka.

Chętni uczniowie losowali pytania, a  za pozytywną odpowiedź otrzymywali słodką nagrodę – lizaka.  Uzupełnieniem przeżywania  Dnia Papieskiego była oprawa muzyczna przygotowana przez naszych uczniów, którzy piosenkami .m.in. ,,Barka ‘’  ubogacali nasze świętowanie.

Fundusze, które  zostały pozyskane ze sprzedaży, przeznaczone zostaną na cele charytatywne.  Wszystkim, którzy włączyli się w akcję ,,Kremówki Papieskie’’ serdecznie dziękujemy.